Välkommen att kontakta oss.

Här hittar du enkelt våra olika kontaktvägar.
Välj det alternativ som passar dig bäst.

Huvudkontor

Kabona AB
Wieslanders väg 4
504 31 Borås

Tel: +46 10 219 36 90
Fax: +46 33 10 32 01

info@kabona.com
sales@kabona.com

CEO

Fredrik Askerdal
fredrik.askerdal@kabona.com
010-219 35 31

Försäljningschef

Peter Fridmar
peter.fridmar@kabona.com
010-219 36 61

Kabona i Stockholm

Smidesvägen 4-8

171 41 Solna

Tel: +46 10 219 36 90

Regionschef

Magnus Östman
magnus.ostman@kabona.com
010-219 36 23

Säljare

Stefan Johansson
stefan.johansson@kabona.com
010-219 36 95

 

Kabona i Göteborg

Box 336

401 25 Göteborg

besöksadress:
J A Wettergrens Gata 7
421 30 Västra Frölunda

Regionschef

Stellan Svensson
stellan.svensson@kabona.com
010-219 36 97

Ellen Forsberg
ellen.forsberg@kabona.com
010-219 36 70

Säljare

Niklas Hedenmo
niklas.hedenmo@kabona.com
010-219 35 25

Mattias Wingertz
mattias.wingertz@kabona.com
010-219 35 20

Kabona i Skåne

Gnejsvägen 15
224 78 Lund

Tel: +46 10 219 36 90

Regionschef

Anders Johanson
anders.johanson@kabona.com
010-219 36 93

Säljare

Peter Fridmar
peter.fridmar@kabona.com
010-219-36 61

 

 

Kabona i Borås

Kabona AB
Wieslanders väg 4
504 31 Borås

Tel: +46 10 219 36 90

Regionschef

Robin Förster
robin.forster@kabona.com
010-219 36 78

Säljare

Rickard Blackenfelt
rickard.blackenfelt@kabona.com
010-219 36 07

Kabona i Jönköping

Klövergatan 6
561 51 Huskvarna

Tel: +46 10 219 36 90

Regionschef

Fredrik Askerdal
fredrik.askerdal@kabona.com
010-219 35 31

Säljare

Per Hakelid
per.hakelid@kabona.com
010-219 35 12

Kabona i Norrköping

Linnegatan 28
602 23 Norrköping

Tel: +46 10 219 36 90

Kontorschef

Göran Jonsson
goran.jonsson@kabona.com
010-219 36 18